PALUPÕHJA LOODUSKOOL kutsub oma sõpru, toetajaid ja uusi huvilisi osa võtma Teeme ära talgutest, lüües käed külge Paluõhjas, koha peal!

Teeme Ära talgupäev toimub traditsiooniliselt maikuu esimesel laupäeval, tänavu 5. mail 2018. Talgupäeva eesmärk on edendada ettevõtlikkust ja aktiivset eluhoiakut, parandades seeläbi meie ühist elukeskkonda ning tugevdades kohalikke kogukondi.

Looduskooli tiim vajab abikäsi kooli ja selle ümbruse ettevalmistamisel uueks hooajaks. Kevad on talgute korraldamiseks imeline aeg - on juba parajalt soe, sääsed veel ei tülita ja linnud lõõrivad täiel rinnal!

Huvi korral registreeri end kindlasti TEEME ÄRA! veebilehel ja kohtume 5. mail kell 11:00, Palupõhja looduskoolis.

Osalejad jagame gruppidesse, kelle vahel jagame omakorda ära erinevad ülesanded. Vilunud aknapesijad saavad aidata talveraamide eemaldamisel ja klaaside läikima löömisel, et tubased näeks aknast saabujaid. Kel' kirves hästi peos istub, saab küttepuid lõhkuda ja teised krapsakad saavad need omakorda uhkesse riita laduda - noh, et külmal ajal toasüda soe oleks! Nobenäpud tulevad appi permapeenarde sättimisel, sest sel' aastal tõotab kevadsoe hiljem tulla. Meistrimehed saavad kätte haamri ja muud vidinad, et biojäätmetele lõpuks uhked kastid ehitada. Huvitavaid eneseteostusvõimalusi võib veel olla, kuid ülesanded olenevad abikäte arvust ja ilmast.

Toeka lõunasupi keedab valmis looduskooli kokk Jakob ja pärast talgutööd kütame kuumaks sauna, et lihaseid lõdvestada. Soovijad saavad end looduskooli madratsitel öömajale seada ja hommikul tervitame neid pudruga.

Kohtume juba maikuus, Palupõhjas!
Triin Libe
Palupõhja looduskooli talgujuht

PS! Täpsem info - mida kaasa võtta ja selga panna ning kuidas tulla - on tagatud registreerimislingil!

Talgule saad sõpru kutsuda ka Facebookis!